Protmed: specjalistyczne protezy ortopedyczne

PROTMED od ponad dwudziestu lat świadczy usługi z zakresu produkcji protez kończyn górnych oraz dolnych. Oprócz tego oferujemy zaopatrzenie w materiały ortopedyczne, sprzęt rehabilitacyjny oraz artykuły sanitarne.

Za wysoką jakością oferowanych przez nas usług stoi tradycja oraz wieloletnie doświadczenie. Nasze protezy ortopedyczne powstają wyłącznie z najlepszych materiałów oraz nowoczesnych technologicznie elementów.

Świetnie zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest odpowiednie dopasowanie protezy, dlatego uważnie słuchamy potrzeb oraz oczekiwań naszych klientów. Dzięki temu możemy dobrać sprzęt spełniający wszystkie Państwa wymagania.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie zapewniając:

  • fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej protezy
  • przeprowadzenie niezbędnych pomiarów pod kątem jej osobistego dopasowania
  • zaprojektowanie i wykonanie dedykowanej protezy
  • dojazd do klienta na terenie województwa zachodniopomorskiego
  • wiedzę i pomoc w znalezieniu placówek i organizacji, które wspierają finansowanie sprzętu ortopedycznego

Nasi pracownicy posiadają rozległą wiedzę w dziedzinie protetyki oraz ortopedii, jednak stale poszerzają swoje kompetencje, dzięki czemu możemy ciągle udoskonalać oferowane przez nas produkty dopasowując je do Państwa potrzeb.

Obecnie współpracujemy z renomowanymi firmami, które oferują wysokiej klasy sprzęt medyczny. Do tej pory nawiązaliśmy współpracę z takimi markami, jak: Otto Bock, OrtoCentrum, Streifeneder, Ossur, Ortho Reha Neuhof.

Staramy się stworzyć ofertę protez i sprzętu medycznego, która skutecznie zaspokoi potrzeby naszych klientów, zarówno dorosłych jak i dzieci. Wierzymy, że oferowane przez nas produkty przywrócą Państwu sprawność oraz pozwolą się cieszyć życiem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdą Państwo m.in. protezy nóg, w tym protezy udowe, protezy stopy i protezy podudzia, a także protezy kończyn górnych. Oferujemy zarówno protezy modularne, jak i protezy tymczasowe.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego sklepu internetowego i zakupów on-line.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm potwierdzają liczne certyfikaty:

 .